KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15528149
nr 1552 8149
Oidentifierad konstnär. Hästporträtt Uppsala, -86. Signerad. Olja på pannå, 59x71 cm, yttermått inklusive ram: 72x83 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:16:22
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr
350 kr